گواهی ARTBELL
تمامی محصولات ARTBELL تحت یک فرآیند تست کامل قرار گرفته اند و دارای گواهینامه های تست محصول حرفه ای هستند
کنترل کیفیت
در ARTBELL، تمام فرآیندهای تولید از مواد ورودی گرفته تا روش های ریخته گری، ماشینکاری و بسته بندی به شدت کنترل و نظارت می شوند.هفت روش کنترل کیفیت، روش های مدیریت کیفیت هستند که ARTBELL به آنها احترام می گذارد. این عمدتاً شامل نمودارهای کنترل، نمودارهای علت معلولی، نمودارهای همبستگی، نمودارهای جایگشت، جداول تجزیه و تحلیل آماری، روش های طبقه بندی داده ها، هیستوگرام ها و غیره است.
2 عامل مهمی که در QC میله های المپیک برجسته می شود، استحکام تسلیم و استحکام کششی است. تست قدرت خود ما برای تضمین این که هر هالتر استاندارد بالایی (از لحاظ استاتیکی) را دارد که می تواند قبل از شکستن یا خم شدن و تغییر شکل دائمی آن را حفظ کند.
برای تضمین کیفیت، توپ یوگا ARTBELL از منبع مواد شروع می شود. رزین ما مواد PVC غیر سمی و 100٪ برای بدن انسان بی خطر است. در همین حال، محدودیت فشار توپ یوگا باید حدود 300 کیلوگرم باشد و کنترل دقیق ما اطمینان حاصل می کند که هیچ تغییر شکل آشکار یا خطر انفجار حتی افراد بسیار سنگین روی آن فشار نمی آورند.
کمربند کشسان ARTBELL می باشد ساخته شده از مواد اولیه پلیمری TPU غیر سمی و سازگار با محیط زیست. تیم QC ما از دیدگاه های مختلف نظارت می کند تا از خاصیت ارتجاعی خوب، لمس نرم، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر زرد شدن و غیره اطمینان حاصل کند.