ما محصولاتی برای ورزش ها و صحنه های مختلف در دسترس داریم.
چرا یوگا را انتخاب کنیم؟

یوگا مجموعه ای از حرکات کششی و حرکاتی است که با تکنیک های تنفس انجام می دهید. این فواید قدرتمند ورزش را ارائه می دهد. و از آنجایی که یوگا ملایم است، تقریباً هر کسی می تواند آن را انجام دهد، صرف نظر از سن یا سطح تناسب اندام شما.

یوگا یک رشته 5,000 ساله از هند است. این به عنوان تمرینی برای متحد کردن ذهن و بدن ایجاد شد. شاخه های زیادی از یوگا وجود دارد. همه سبک‌های یوگا می‌توانند به تعادل بدن، ذهن و روح شما کمک کنند، اما به روش‌های مختلف به آن دست می‌یابند.

برخی از سبک های یوگا شدید و قوی هستند. دیگران آرامش بخش و مراقبه هستند. مهم نیست که کدام نوع را انتخاب می کنید، یوگا راهی عالی برای کشش و تقویت بدن، تمرکز ذهن و آرامش روح شما است.

یوگا می تواند شما را قوی تر و انعطاف پذیرتر کند. این یک راه عالی برای لاغر ماندن و پرانرژی است. همچنین احساس تمرکز و هوشیاری بیشتری خواهید داشت. و یوگا می تواند به شما کمک کند احساس عالی داشته باشید و در زندگی روزمره خود عملکرد بهتری داشته باشید.

حرکات آرام یوگا دلیل بزرگی برای محبوبیت آن است. یوگا برای افرادی که مدتی است فعال نبوده اند مفید است. این برای افرادی که شرایط سلامت خاصی مانند آرتریت یا پوکی استخوان دارند، خوب است. می توانید تمرینات را متناسب با نیاز خود تغییر دهید.

اما اگر از قبل تناسب اندام دارید و می خواهید یک تمرین چالش برانگیز داشته باشید، یوگا نیز عالی است. همانطور که با یوگا قوی تر و انعطاف پذیرتر می شوید، انجام سایر ورزش ها مانند رقص، پیاده روی یا شنا آسان تر می شود.

یوگا و پیلاتس چه چیزی می تواند به شما کمک کند؟
قدرت و استقامت به دست آورید
سبک های شدیدتر یوگا باعث تقویت قدرت و استقامت می شود.
غلظت خود را افزایش دهید
بخش اصلی یوگا تنفس موزون و متمرکز است. این می تواند به تمرکز شما کمک کند.
بهبود وضعیت
حرکات یوگا باعث تقویت و باز کردن نواحی سفت بدن مانند شانه ها و عضلات بالای کمر می شود. این می تواند به شما در حفظ وضعیت بدنی خوب کمک کند.
کاهش استرس
یوگا می تواند به آرامش ذهن و کاهش سطح استرس کمک کند. این کار را با تمرکز ذهن بر لحظه و حرکات انجام می دهد.
ما محصولات متنوعی را برای ورزش ها و تناسب اندام مختلف ارائه می دهیم و سفارشی سازی را می پذیریم، در صورت هرگونه سوال یا مذاکره با ما تماس بگیرید، ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!
چرا باید تمرینات قدرتی را امتحان کنید؟

تمرینات قدرتی می تواند به شما در مدیریت یا کاهش وزن کمک کند و می تواند متابولیسم شما را افزایش دهد تا به شما کمک کند کالری بیشتری بسوزانید و کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. تمرینات قدرتی ممکن است کیفیت زندگی شما را افزایش داده و توانایی شما را در انجام فعالیت های روزمره بهبود بخشد. تمرینات قدرتی همچنین می تواند از مفاصل شما در برابر آسیب محافظت کند.

عضلات از دست رفته برای همیشه از بین نمی روند. اگرچه از دست دادن عضله ممکن است بخشی طبیعی از پیری باشد، اما می‌توانید کارهایی برای کاهش سرعت آن انجام دهید. بهتر است عضله سازی را از جوانی و سلامت شروع کنید. اما برای شروع تمرینات قدرتی هرگز دیر نیست.

چه تمرینات قدرتی می تواند به شما کمک کند؟
کنترل وزن
بدن شما با تمرینات قدرتی عضله به دست می آورد و به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید و وزن خود را به روشی آسان تر کنترل کنید.
انعطاف پذیری مفاصل
تمرینات قدرتی باعث می شود مفاصل شما انعطاف پذیر بمانند و اگر آرتریت دارید، می تواند به کاهش سفتی و درد کمک کند.
استخوان های قوی تر
تمرینات قدرتی می تواند تراکم استخوان های شما را افزایش داده و به شما در کاهش خطر شکستگی کمک کند.
افزایش توده عضلانی
از دست دادن توده عضلانی یک وضعیت طبیعی در هنگام افزایش سن است، اما تمرینات قدرتی می تواند به شما کمک کند عضله بیشتری بسازید و روند را معکوس کنید.
ما محصولات متنوعی را برای ورزش ها و تناسب اندام مختلف ارائه می دهیم و سفارشی سازی را می پذیریم، در صورت هرگونه سوال یا مذاکره با ما تماس بگیرید، ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!
چرا باید تمرین هوازی را امتحان کنید؟

حتما نام ورزش هوازی را شنیده اید اما آیا می دانید ورزش هوازی چیست و چرا مردم آن را توصیه می کنند؟

ورزش هوازی عمدتاً به نوعی از ورزش بدنی اطلاق می شود که در آن بدن به طور کامل با اکسیژن تامین می شود. زمان تمرین آن معمولاً بیشتر از 15 دقیقه است، معمولاً در حالت شدت متوسط ​​می تواند 30 دقیقه باشد.

باید تمرین هوازی را امتحان کنید زیرا می تواند خطر چاقی، بیماری قلبی، فشار خون بالا، دیابت نوع 2، سندرم متابولیک، سکته مغزی، انواع خاصی از سرطان و سایر بیماری ها را کاهش دهد. علاوه بر این، ورزش های هوازی با تحمل وزن، مانند پیاده روی، حتی می تواند به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کمک کند.

ورزش هوازی به صورت منظم می تواند سلامت قلب و عروق شما را با افزایش توانایی شما در استفاده از اکسیژن بهبود بخشد. به طور دقیق تر، ظرفیت قلب شما را برای رساندن خون (و اکسیژن) به ماهیچه ها بهبود می بخشد. با همان شدت تمرین، ضربان قلب در حالت استراحت کندتر و با تمرین هوازی ضربان قلب کندتری خواهید داشت.

تمرینات هوازی فواید زیادی دارد. تمرین هوازی می تواند به بدن شما کمک کند تا اکسیژن بیشتری در خون شما دریافت کند، بنابراین رگ های خونی شما گشادتر می شوند و توانایی قلب شما برای رساندن خون به عضلات افزایش می یابد.

علاوه بر این، بدن شما هنگام انجام تمرینات هوازی، اندورفین ترشح می کند، که باعث می شود در زندگی روزمره خود احساس شادی و خوبی داشته باشید!

چه تمرینات هوازی می تواند به شما کمک کند؟
HDL یا کلسترول "خوب" را افزایش می دهد
کاهش فشار خون
خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد
تهویه قلبی عروقی را بهبود می بخشد
ما محصولات متنوعی را برای ورزش ها و تناسب اندام مختلف ارائه می دهیم و سفارشی سازی را می پذیریم، در صورت هرگونه سوال یا مذاکره با ما تماس بگیرید، ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!
چرا حرکات کششی اینقدر مهم است؟

بسیاری از مردم ممکن است اهمیت حرکات کششی را نادیده بگیرند و فکر کنند که فقط دونده ها یا ژیمناست ها به این نیاز دارند، اما در واقع، همه ما باید به طور منظم و در صورت امکان روزانه حرکات کششی انجام دهیم. برای بدن ما لازم است که از تحرک و انعطاف پذیری ما محافظت کند.

انجام حرکات کششی روزانه می تواند ماهیچه های ما را قوی و انعطاف پذیر کند، بنابراین ما می توانیم حرکات زیادی را در مفاصل حفظ کنیم. بدون آن، ماهیچه های ما کوتاه و بسیار سفت می شوند که سلامت ما را به خطر می اندازد و ممکن است از درد مفاصل، کشیدگی و سایر آسیب های عضلانی رنج ببریم.

حرکات کششی می تواند ماهیچه های ما را قوی و انعطاف پذیر کند، بنابراین ما می توانیم حرکات زیادی را در مفاصل حفظ کنیم. بدون آن، ماهیچه های ما کوتاه و بسیار سفت می شوند که سلامت ما را به خطر می اندازد. زیرا در این حالت، زمانی که به طور ناگهانی از ماهیچه ها استفاده می کنیم، ضعیف تر از آن هستند که کشیده شوند و ممکن است دچار درد مفاصل، کشیدگی و سایر آسیب های عضلانی شویم.

کشش چه چیزی می تواند به شما کمک کند؟
چرا باید کشش داشته باشید
بعد از تمرین، کشش می تواند به شل شدن عضلات و تسکین درد کمک کند.
بهبود وضعيت
کشش عضلات کمر، شانه ها و قفسه سینه کمک می کند تا پشت شما در تراز بهتری قرار گیرد و وضعیت شما را بهبود بخشد.
گردش خون را تقویت می کند
حرکات کششی باعث افزایش خون رسانی به ماهیچه ها و مفاصل می شود و بنابراین امکان انتقال بیشتر مواد مغذی را فراهم می کند.
راندمان مکانیکی را بهبود می بخشد
کشش می تواند به شما در بهبود کارایی مکانیکی و عملکرد کلی عملکرد کمک کند.
ما محصولات متنوعی را برای ورزش ها و تناسب اندام مختلف ارائه می دهیم و سفارشی سازی را می پذیریم، در صورت هرگونه سوال یا مذاکره با ما تماس بگیرید، ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم!