روندچگونه از ارائه بهترین محصول تناسب اندام به مشتریان خود اطمینان حاصل کنیم؟
مشاوره تخصصی ARTBELL به شما کمک می کند تا مناسب ترین مواد و فرم ها را برای بازار هدف خود انتخاب کنید، در همین حال، تیم طراح ما به شما کمک می کند تا محصول را با ترکیب سبک با عملکرد و دوام بهینه کنید. با شروع از یک طرح ساده، ما از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد تا ایده شما محقق شود. هدف ما تولید محصول رویایی شما بدون تجاوز از بودجه شماست!
تسلیم تقاضا
01تسلیم تقاضا
تیم ما نیازهای شما را با جزئیات بررسی می کند و مناسب ترین راه حل محصول را برای شما پیشنهاد می کند.
طرح
02طرح
تیم طراح ما مطابق با الزامات کار می کند. ما آرم، الگوهای سفارشی یا طراحی شما را می پذیریم.
ارسال نمونه
03ارسال نمونه
پس از اولین بررسی توسط تیم ما، نمونه هایی را برای شما ارسال می کنیم.
تولید دسته ای
04تولید دسته ای
پس از تایید نمونه، تولید انبوه محصولات
بسته بندی و تحویل
05بسته بندی و تحویل
سفارشات تمام شده شما به درستی در بسته بندی سفارشی شما بسته بندی می شود و از طریق شرکت های لجستیک مورد اعتماد برای شما ارسال می شود.

سرویسبرند خود را با خدمات بی عیب و نقص تقویت کنید!
ما تجارت الکترونیک را درک می کنیم و می توانیم به سرعت تقاضای شما را درک کرده و تجارت آنلاین شما را آسان تر کنیم. ما بهترین خدمات یک مرحله ای را از فروش تا طراحی تا پس از فروش ارائه می دهیم. ما با هم می توانیم آینده روشن تری را در زمینه ورزش و تناسب اندام بسازیم!
تیم قوی پس از فروش
تیم قوی پس از فروش
خدمات مستند
خدمات مستند
خدمات یک مرحله ای برای تجارت الکترونیک فرامرزی
خدمات یک مرحله ای برای تجارت الکترونیک فرامرزی
شخصی سازی محصول
شخصی سازی محصول
تیم فروش حرفه ای
تیم فروش حرفه ای
تجربه تولید غنی
تجربه تولید غنی
01تجربه تولید غنی
35+ سال تجربه تولید، ماشین آلات تولید پیشرفته، یک هفته برای نمونه، 45-55 روز برای کالاهای فله، تضمین کیفیت محصول، ثبات قیمت.
02تیم فروش حرفه ای
تیم فروش حرفه ای، سفارشات شما را پیگیری می کند، راه حل ها و آخرین اطلاعات صنعت را در اختیار شما قرار می دهد، هدف ما این است که شما احساس راحتی کنید .
03شخصی سازی محصول
محصولات می توانند مواد سفارشی، رنگ، سبک، عملکرد، بسته بندی و سایر خدمات سفارشی یکپارچه جامع باشند، ما یک تیم قالب حرفه ای، تنوع قالب، درجه تطبیق محصول بالا داریم تا به شما کمک کنیم تا ایده ها و خلاقیت خود را هر بار درک کنید.
04برق فرامرزی
خدمات یک مرحله ای تجارت الکترونیک فرامرزی، از محصولات گرفته تا بسته بندی، سفارشی شده با برند شما، بیش از 10 سال تجربه خدمات فروشنده آمازون، برای ارائه برنامه ریزی اندازه بسته بندی محصول، خدمات برچسب FBA، درب به درب و موارد دیگر. خدمات.
05سرویس مستند
پیگیری بازرسی مشتری، مانند مقدار صحیح است، بسته بندی دست نخورده است. پیگیری رضایت مشتری از محصول، در صورت وجود نقص، در صورت اعتراض مشتری، ارتباط به موقع.
06تیم قوی پس از فروش
تیم قوی پس از فروش، به طوری که شما نگران هیچ مشکلی نباشید، همکاری ما بیش از حد انتظار شما طول خواهد کشید تا از شما محافظت کامل پس از فروش را ارائه دهیم.